TERE TULEMAST

Aquamarine Hotelli

Aquamarine Hotell asub väikeses mõisahoones, Läänemere kaldal. See on üks ilusamaid asukohti Tallinnas ja vaid 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast. Hotellist avaneb panoraamvaade merele ja promenaadile. Hotelli kõrval on kõnnitee ja jalgrattatee mööda ilusat mereäärt. Tallinna Lauluväljak asub hotellist 100 meetri kaugusel. Kadrioru loss ja Kadrioru park on asub hotellist vähem kui 10 minuti kaugusel.

Kõikides Aquamarine hotellitubades on lameekraaniga televiisor ja tasuta WiFi ühendus. Tubades on privaatne dušiga vannituba. Hotellis on ühe-, kahe-, kolme- ja neljakohalised toad. Igal hommikul serveeritakse hotelli kohvikus mitmekesist hommikusööki Rootsi lauas. Päeva jooksul on külastajatel võimalik meie kohvikus süüa maitsvat lõunasööki või näiteks juua tass kohvi koos maitsva koogitükiga. Hotelli lähedal on tasuta parkimine.

Hotellist Tallinna kesklinna pääseb jalgsi, bussi või taksoga. Hotelli personal räägivad Teile hea meelega Tallinna vaatamisväärsustest, aitavad taksot tellida või pileteid broneerida. Lennujaama, bussijaama või rongijaama saab ca 10-15 minutiga. Samuti asub Tallinna sadama reisiterminal hotellile väga lähedal. See on suurepärane sihtkoht keskaegse pealinna südames.


TOAD

Majutus

VAATA VEEL

BOOKING.COM

Tagasiside

Aquamarine Hotell

Pirita tee 20
Tallinna kesklinn
10127 Tallinn
Eesti